Piany montażowe Soudal

Soudafoam Maxi

Pistoletowa piana montażowo-uszczelniająca o obniżonej rozprężalności i znakomitej izolacyjności termicznej i akustycznej. Zapewnia najwyższą wydajność i ekonomiczność użycia.

 

 

 

Soudafoam Maxi -10 C

Pistoletowa piana montażowo-uszczelniająca o obniżonej rozprężalności i znakomitej izolacyjności termicznej i akustycznej. Zapewnia najwyższą wydajność i ekonomiczność użycia. Formuła „zimowa” umożliwia pracę w niskich temperaturach do -10°C.

 

 

 

Soudafoam Maxi Click & Fix

Pistoletowa piana montażowo-uszczelniająca o obniżonej rozprężalności i znakomitej izolacyjności termicznej i akustycznej. Zapewnia najwyższą wydajność i ekonomiczność użycia. Opatentowane bagnetowe złącze CLICK zapewnia błyskawiczne i pewne mocowanie puszki w teflonowym gnieździe pistoletu już po przekręceniu o ¼ obrotu.

 

 

 

 

Soudafoam Maxi Click & Fix – 10 C

Pistoletowa piana montażowo-uszczelniająca o obniżonej rozprężalności i znakomitej izolacyjności termicznej i akustycznej. Zapewnia najwyższą wydajność i ekonomiczność użycia. Opatentowane bagnetowe złącze CLICK umożliwia błyskawiczne i pewne mocowanie puszki w teflonowym gnieździe pistoletu już po przekręceniu o ¼ obrotu, a formuła „zimowa” umożliwia pracę w niskich temperaturach do -10°C..

 

 

Flexifoam

Wysokiej jakości niskorozprężna super elastyczna pistoletowa piana montażowo-uszczelniająca nowej generacji. Piana o kolorze niebieskim